SYSTEM NAGŁOŚNIENIA

Przewody zamontowane fabrycznie

Instalowanie radia lub odtwarzacza kasetowego jest bardzo proste, ponieważ w samochodzie fabrycznie zamontowane zostały przewody zasilające, głośnikowe i antenowe.


Instalacja

Instalacja odbywa się na podstawie schematu elektrycznego zamieszczonego na końcu instrukcji. Radio powinno być umieszczone w obudowie A (patrz rysunek).

Rozmiar: 5308 bajtów

Usuń, przy pomocy śrubokręta, zaślepkę obudowy. Pod zaślepką znajdują się:
- koncentryczny kabel antenowy
- czerwono/zielony przewód zasilania
- czarny przewód masowy
- biało/czarny i czerwono/czarny przewód głośnika lewego przedniego
- różowo/czarny i fioletowo/czarny przewód głośnika prawego przedniego.

Jeśli zamierzasz zainstalować cztery głośniki, niezbędne jest dodanie dwu par przewodów głośnikowych z obudowy A do obudów głośników tylnych.

Umieść przednie głośniki w obudowach znajdujących się z boków deski rozdzielczej. W celu wymontowania maskownicy głośnika po stronie pasażera, należy wykręcić dwa wkręty pokazane strzałkami na poniższym rysunku.

Rozmiar: 5922 bajtów

W celu uzyskania dostępu do obudowy głośnika po stronie kierowcy konieczne jest wymontowanie zestawu wskaźników. Nawet po wykręceniu wkręta A wyjęcie maskownicy głośnika nie będzie możliwe.

Rozmiar: 3729 bajtów

Wykręć 9 wkrętów pokazanych strzałkami na rysunku oraz dalsze dwa zlokalizowane w schowku po lewej stronie zestawu wskaźników.

Rozmiar: 9434 bajtów

Tylne głośniki powinny być zamontowane pod tyłka półką. Zainstaluj antenę przez wkręcenie jej w gwintowany otwór B. Otwór B jest zaślepiony przez plastikowy korek.

Rozmiar: 2769 bajtów


[Poprzednia] [Następna]